Zbritje

Pingo – Pants

1,710 Lekë1,805 Lekë

Në 3 madhësi sipas peshës:

 • 4 Maxi 7-18kg – 30 pelena
 • 5 Junior 15-25kg – 28 pelena
 • 6 XL nga 16kg – 26 pelena

Përshkrimi i Produktit

Pingo – Pants

Pants nga marka e njohur e pelenave zvicerane Pingo.

Prodhuar në prodhim të certifikuar të CO2 neutral me energji elektrike nga burimet e rinovueshme.

 • Super i butë
 • Përshtatje e përsosur dhe liri optimale e lëvizjes
 • Ofrojnë mbrojtje të sigurt nga rrjedhjet
 • Pa latex
 • Pa locion
 • Pa parfume
 • Pa parabene
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Pingo

Mosha

Fëmijë

Forma

Pelena

Madhësia

Junior (11-25kg), Maxi (7-18kg), XL (mbi 16kg)

Sasia

26, 28, 30

Absorbent pillow: FSC certified cellulose (totally chlorine-free bleached); Superabsorbent: polyacrylate; Outer material: breathable laminate PE film (from renewable resources) with polyethylene / polypropylene fleece; Distribution layer: polyester / polypropylene; Inner fleece: polypropylene fleece; Leak protection, leg and hip ends: Polypropylene fleece and polyurethane elastic threads; Adhesives ; Z-Tape: Polyethylene Bag: Green PE (> 80% from renewable raw materials)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pingo – Pants”

LART