Pierre Fabre – Structum

2,145 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Pierre Fabre – Structum

Structum është një medikament nga laboratori Pierre Fabre i bazuar në sulfat kondroitine, dhe përdoret për të trajtuar dhimbjet e lidhura me artrozën tek të rriturit dhe adoleshentët mbi 15 vjeç.

Osteoartriti është një gjendje kronike e artikulacioneve që shfaqet si konsumim i pakthyeshëm i kërcit. Shkakton sinjale tipike të artrozës: dhimbje, ngurtësi, deformim të nyjeve, humbje të muskujve ose të tjera, të cilat mund të menaxhohen duke përdorur Structum. Faktorë të caktuar favorizojnë shfaqjen e artrozës: mbipesha, menopauzë tek gratë, sporti, apo edhe trashëgimia.

Structum kundër artritit
Structum përmban kondroitin sulfat natriumi, një përbërës i kockave dhe kërcit të pranishëm në trup. Structum përdoret për të trajtuar simptomat e osteoartritit të kofshës dhe gjurit. Efektet e Structum shfaqen pas 1 deri në 2 muaj trajtim.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 2 kapsula në ditë.

Firma

Pierre Fabre

Mosha

15+

Forma

Kapsula

Sasia

60

Sodium chondroitin sulfate 500 mg
Excipient: talc. Capsule shell: gelatin, titanium dioxide, indigotin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pierre Fabre – Structum”

LART