Pierre Fabre – Eludril

(1 përshtypje mbi produktin)

850 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Pierre Fabre – Eludril

Eludril është produkt për shpëlarjen e gojës, për të trajtuar dhe lehtësuar dhimbjet e vogla të gojës.
Përdoret në trajtimin e infeksioneve lokale të zgavrës në gojë dhe në kujdesin pas operacioneve në odontostomatologji.
Ju mund të përdorni Eludril në trajtimin e dhimbjeve të vogla të gojës,gjakderdhje të lehtë ose mishrat e irrituar.

Ky produkt ​​për shpëlarjen e gojës përmban antiseptikë : substanca që ndalojnë ose ngadalësojnë rritjen e mikroorganizmave.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdorni 10 deri në 15 ml liquid ​​dy herë në ditë. Mos e gëlltitni.

Firma

Pierre Fabre

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

NutrientëtPër 100 ml
Chlorhexidine digluconate 0.100 g
In the form of Chlorhexidine digluconate solution0.5 ml
Chlorobutanol hemihydrate0.5 g
mg -miligram
ml -mililiter
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Pierre Fabre – Eludril
 • Tea G. (blerës i verifikuar)

  Shume efikas

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART