Pic – VedoFamily termometër dixhital

640 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Termometër dixhital me një krah të papërkulshëm, lehtësisht i përdorshëm i pajisur me funksionet esenciale.

Çfarë bën ky termometër për ju?

Bën matjen e temperaturës së trupit në nyjet limfatike nën sqetull, në gojë apo në rektum, shpejt dhe me lehtësi.

Ekrani është lehtësisht i lexueshëm dhe termometri ka kujtesë për matjen e fundit të temperaturës. Matja bëhet për 60-120 sekonda. Gjithashtu ka një sinjal zanor që tregon prezencën e temperaturës së lartë: termometri bën një sinjal BEEP në momentin e mbarimit të matjes dhe në momentin që temperatura kalon 37.5 ° C. Bateria zgjat për të paktën 1000 matje.

Si të bëni një matje korrekte të temperaturës

 

Firma

Pic

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pic – VedoFamily termometër dixhital”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART