Pic – VedoClear termometër dixhital

800 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Termometër dixhital me një krah fleksibël, lehtësisht i përdorshëm. Leximi i matjes është mjaft i thjeshtë falë efektit lente të ekranit.

Çfarë bën ky termometër për ju?

Bën matjen e temperaturës së trupit në nyjet limfatike nën sqetull, në gojë apo në rektum. Matja e temperaturës në gjendrat limfatike zgjat 60 deri në 120 sekonda.

Ka kujtesë për matjen e fundit të temperaturës. Gjithashtu ka një sinjal zanor që tregon prezencën e temperaturës së lartë: termometri bën një sinjal BEEP në momentin e mbarimit të matjes dhe në momentin që temperatura kalon 37.8 ° C. Krahu është rezistent ndaj ujit dhe bateria zgjat për të paktën 1000 matje.

Si të bëni një matje korrekte të temperaturës

 

Firma

Pic

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pic – VedoClear termometër dixhital”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART