PIC – Tranquil Ear Plugs

(1 përshtypje mbi produktin)

280 Lekë

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

PIC – Tranquil Ear Plugs

Tapa veshësh të përbëra nga një sfungjer i butë, për t’i dhënë veshëve tuaj një mbrojtje të butë kundër lagështirës dhe kundër agjentëve të jashtëm.U ofrojnë veshëve qetësi dhe zvogëlimin e zhurmave të tepërta dhe shqetësuese. Konsistenca e përkulshme dhe e përshtatshme në mënyrë të përkryer për formën e veshit i bën ata veçanërisht të rehatshëm dhe jo të bezdisshëm. Ato janë bërë nga sfungjer i butë, kështu që mund t’i lani dhe t’i përdorni lirshëm disa herë.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosini në vesh sipas nevojës.

Firma

Pic

Mosha

Të gjithë

Forma

Copë

Sasia

4 cope

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për PIC – Tranquil Ear Plugs
 • Megi T. (blerës i verifikuar)

  Shume te mira per bllokimin e vesheve gjate larjes se bebit ose per izolimin akustik

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART