PIC – Tapa veshësh silikoni

480 Lekë

(Protect Earplugs)

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

PIC – Tapa veshësh silikoni

Tapat e veshëve prej silikoni janë krijuar për t’ju mbrojtur gjatë lojërave sportive ujore dhe për të bllokuar gjithashtu zhurmën mjedisore. Ato përshtaten me formën e veshëve tuaj dhe nuk lëvizin edhe nëse kërceni, notoni apo vraponi shpejt. Ju mund t’i përdorni ato për t’ju mbrojtur nga zhurma e tepërt, për shembull kur doni të flini. Ato mund të përshtaten lehtësisht pjesës së brendshme të veshëve tuaj.

Firma

Pic

Mosha

Të gjithë

Sasia

6

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “PIC – Tapa veshësh silikoni”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART