Pic – Stericompress Soft Garza të buta

510 Lekë

Përmasat: 36x40cm

Sasia: 12 copë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Garzat Stericompress Soft janë garza sterile të buta që mbrojnë plagët dhe kanë absorbim të lartë.

Avantazhet

Përthithje e lartë falë një strukture me mikro thurje, e cila thith gjakun dhe lëngjet e tjera në zonën rreth plagës.

Si të mjekoni plagët kirurgjikale

https://www.youtube.com/watch?v=o6sL1OaZ-mM

Si të mjekoni prerjet dhe abrazionet

Firma

Pic

Madhësia

36x40cm

Forma

Garza

Sasia

12

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pic – Stericompress Soft Garza të buta”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART