PIC – Soffix Med ankerplast post-operacional

320 Lekë460 Lekë

(Soffix Med Strip Plasters)

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Çfarë është?

Një ankerplast pa thurje për plagë të mëdha kirurgjikale, me një tampon antibakterial me klorheksidinë i cili lejon frymëmarrjen e plagës dhe ka absorbim të lartë.

Çfarë bën për ju?

Pas një operacioni, pas heqjes së qepjeve apo kur kemi të bëjmë me plagë të mëdha ky ankerplast kombinon prakticitetin, higjenën dhe butësinë me lëkurën. Soffix Med mbron plagët nga rreziku i infeksionit falë tamponit antibakterial me klorheksidinë i cili ofron një spektër të gjerë antibakterial. Ky ankerplast post-operativ është gjithashtu fleksibël, i butë dhe i dizenjuar për lëkura të ndjeshme dhe delikate.

Çfarë e bën të veçantë?

Është shumë i lehtë për tu hequr. Falë rrjetës që parandalon ngjitjen ndërrimi i ankerplastëve bëhet një veprim i thjeshtë dhe pa dhimbje.

Vjen në disa madhësi, sipas nevojës për mbulim.

Info. Shtesë

Firma

Pic

Mosha

Të gjithë

Forma

Ankerplast

Sasia

5

Madhësia

10 x 8cm, 15 x 10cm

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “PIC – Soffix Med ankerplast post-operacional”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART