PIC – Protective ankerplastë mbrojtës

320 Lekë

(Protective Strip Plasters)

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Çfarë është?

Një ankerplast i fortë kundër fërkimit me një tampont të trashsë dhe të butë me përmbajtje klorheksidine (antibakterial).

Çfarë bën për ju?

Ju mbron nga rreziku i infektimit të plagëve, falë mbrojtjes me spektër të gjerë që ofron klorheksidina dhe mbron nga goditjet.

Çfarë e bën të veçantë?

Falë trashësisë dhe butësisë mbron nga goditjet dhe mbron plagët nga fërkimi.

Përmban

20 ankerplastë:

 • 4 copë me përmasa: 25x72mm
 • 16 copë me përmasa: 17x72mm
Firma

Pic

Mosha

Të gjithë

Forma

Ankerplast

Sasia

20

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “PIC – Protective ankerplastë mbrojtës”

LART