PIC – Peshore Body Station

(1 përshtypje mbi produktin)

9,800 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Pic BodyStation është peshorja e parë dixhitale multifunksionale 6 në 1 e PIC.

Pic BodyStation ju ofron një pamje të plotë dhe të saktë të vlerave të peshës së trupit tuaj. Falë 4 elektrodave të integruara në sipërfaqen mbështetëse, ju lejon të monitoroni, përveç peshës, 6 vlera në një gjest të vetëm:

 • BMI – indeksi i masës trupore*
 • Indeksi i masës dhjamore
 • Indeksi i masës muskulore
 • Metabolizmi bazal
 • Përqindja e hidratimit
 • Pesha e kockave

Falë LED-ve me ngjyrë, ju duhet vetëm një shikim për të parë menjëherë nëse pesha juaj është rritur, ulur ose ka qëndruar e qëndrueshme. Për më tepër, Pic BodyStation është një peshore për të gjithë familjen, e aftë të njohë automatikisht deri në 8 profile.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Pic

Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  100%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për PIC – Peshore Body Station
 • .

  Si mund ta blej peshoren? Ndodhem ne Tr.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART