Pic – Mr.Carrot Piston Aerosol

8,000 Lekë

(Mr.Carrot Piston Aerosol)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Aerosol me piston, ideal për fëmijë, i shpejtë dhe efikas. Maska inovative dhe e butë është e studiuar posaçërisht për të kryer në mënyrë korrekte terapinë e të rriturve dhe fëmijëve, duke iu përshtatur fytyrës.

Ampula siguron 30% më shumë grimca që arrijnë efektivisht traktin e frymëmarrjes në krahasim me një ampulë tradicionale, duke marrë gjysmën e kohës.

Firma

Pic

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pic – Mr.Carrot Piston Aerosol”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART