PIC – Miss Bibi Aerosol

8,900 Lekë

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Miss Bibi është një aerosol simpatik me mikropiston PIC, praktik dhe silencioz, i studiuar posaçërisht për më të vegjlit.

Falë dizenjos miqësore për fëmijët, lehtëson momentin e terapisë me aerosol: forma e veçantë e breshkës, ngjyrat e buta jane në sintoni me fëmijët – edhe për më të vegjlit, të moshës 0-3 vjeç.

Mikropistoni i brendshëm lejon që Miss Bibi të ketë dimensione kompakte duke zvogëluar zhurmën dhe kohëzgjatjen e terapisë, duke ofruar performancë të lartë.

Miss Bibi siguron një set të pasur me aksesorë:

 • 1 maskë për të rritur
 • 1 maskë për fëmijë
 • 1 aplikator për hundë
 • 1 aplikator për gojë
 • 1 tub
 • 1 kupë PIC Acti Fast Pro.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Pic

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “PIC – Miss Bibi Aerosol”

LART