Pic – MiniPharm Kuti e ndihmë së shpejtë

(1 përshtypje mbi produktin)

1,800 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Kuti e ndihmës së shpejtë që duhet patur kudo që ju jeni, në shtëpi, makinë ose në udhetime.
Ju ofron gjithçka që ju duhet në rast aksidentesh të vogla. Pavarësisht përmasave të vogla kutia përmban të gjitha mjetet e nevojshme.

Përmban:
6 garza sterile, 18 x 40 cm
40 ankerplaste universale me përmasa të ndryshme
1 fasho me vetë-ngjitje, 8 cm x 4 m
2 ankerplaste sterile rezistent ndaj ujit, 5 x 7 cm
2 ankerplaste sterile, 10 x 8 cm
1 ankerplast me metër, 1.25 cm x 5 m
1 palë gërshërë
1 dezinfektant i lengshëm, 50 ml

 

Firma

Pic

Mosha

Të gjithë

Forma

Kuti

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Pic – MiniPharm Kuti e ndihmë së shpejtë
 • Daria S. (blerës i verifikuar)

  Ka çdo gje qe ju duhet per udhetimet apo zyrat. Praktik, paketim shume komode dhe permbajtje ekzakte.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART