PIC – Ice Spray

430 Lekë590 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Një spray ftohës që mund ta përdorni në rastet e traumave të vogla apo të mëdha.

Ndihmon në reduktimin e dhimbjes në një sërë rastesh: nxirje, ndrydhje, dhimbje muskulore,fraktura, inflamacion të artikulacioneve, dislokim të kockave. Kur përdoret spray vonon shfaqjen e edemave dhe nxirjeve. Gjithashtu redukton me shpejtësi enjtjet dhe lehtëson dhimbjet.

Info. Shtesë

Firma

Pic

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

150ml, 400ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “PIC – Ice Spray”

LART