Pic – Borsë për ujë të ngrohtë

1,250 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Borsë për ujë të ngrohtë e indikuar për të zvogëluar dhimbjet e muskujve, ngërçet, artritin, dhimbjet menstruale. Mban nxehtësinë për një kohë të gjatë. Nje zgjidhje tradicionale dhe e thjeshtë.

E përbërë nga gomë natyrale dhe PVC për të garantuar mbajtjen e nxehtësisë për një kohë të gjatë, kapak i mbyllur hermetikisht me copëz gome natyrale dhe fije metalike. Sekreti i fundit? Sipërfaqja është krijuar për të lëshuar nxehtësinë gradualisht, për një lehtësim që rritet nga minuta në minutë.

Kjo borse me ujë të nxehtë është bërë prej gome natyrale dhe ka kaluar kontrolle të shumta.

Firma

Pic

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pic – Borsë për ujë të ngrohtë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART