Hot

PIC – AirFamily Evolution Aerosol

8,500 Lekë

Përshkrimi i Produktit

PIC AirFamily Evolution është një aerosol gjithëpërfshirës, teknologjikisht i avancuar që është krijuar për të gjithë familjen.

Ajo thjeshtëson dhe shpejton çdo fazë të terapisë me aerosol, që nga përgatitja deri tek ruajtja.

Çfarë e bën të veçantë?

Kupa ekskluzive Pic Acti Fast Pro, që nebulzion 20% më shpejt për një terapi aerosoli më të shpejtë dhe të targetuar.

Air Family Evolution vjen në shtëpinë tuaj me gjithçka ju duhet:

 • 1 kupë nebulizimi Pic Acti Fast Pro
 • 1 maskë e butë për të rritur
 • 1 maskë e butë për fëmijë
 • 1 aplikator për hundë
 • 1 tub lidhës

Përveç kësaj, në paketim do të gjeni edhe çantën e aerosolit, kështu që në fund të përdorimit mund ta ruani dhe mbroni atë deri në përdorimin tjetër.

Mënyra e saktë për përdorimin e një aerosoli (video)

0/5 (0 Reviews)
Firma

Pic

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “PIC – AirFamily Evolution Aerosol”

LART