- 30%

Phyto – RE30

4,550 Lekë

RE30 trajtimi për korigjimin e flokët të parë të bardhe pa i lyer ato.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Phyto RE30 trajtim kundër flokëve të bardha, është trajtimi ideal për të korigjuar flokët e parë të bardhe pa i lyer flokët.

Kjo përkujdesje trajtuese është trajtimi i parë kundër thinjes së flokëve i aftë për të ripigmentuar flokët që nga rrenja përmes një veprimi të dyfishtë:

 • Peptidi RE30 është një përbërës aktiv i patentuar që nxit prodhimin e melaninës në rrënjë dhe ndihmon ne stimulimin e pigmentimit natyral të flokut gjatë rritjes.
 • Ekstrakt tulipani i cili vepron në proteinat e lidhura me Keratinën që forcon flokët që nga rrënja.

Rezultatet

Rezultatet janë të provuara klinikisht: të pigmentuara që nga rrënja, flokët rifitojnë fortësinë dhe fleksibilitetin.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni 8 spraj në ditë në të gjithë skalpin. Masazhojeni për një përthithje më të mirë të produktit. Mos e shplani.

Firma

Phyto

Forma

Flakon

Mosha

Të gjithë

Sasia

50ml

Aqua / Water / Eau. Alcohol Denat .. Glycerin. Lecithin. Perfume / Fragrance. Phenoxyethanol. Panthenol. Pyridoxin Hcl. Decyl Glucoside. Chlorphenesin. Triethanolamine. Ethyl Ester Of Hydrolyzed Silk. Maltodextrin. Palmitoyl Tetrapeptide-20. Tulipa Gesneriana Flower Extract. Citric Acid. 1393a.

Plant & Natural Origin

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – RE30”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART