- 15%

Phyto – Phytovolume Spraj volumizues

(1 përshtypje mbi produktin)

2,465 Lekë

(Phytovolume Volumizing Blow-Dry Spray)

Përshkrimi i Produktit

Phyto Phytovolume spraj volumizues është një përkujdesje mbrojtëse kundër nxehtësisë e pasur me proteina bimore dhe ekstrakt të rrushit që nxit volumin e flokëve të hollë që nga rrënja.

Ai forcon elasticitetin e fibrës dhe i jep energji për një mbajtje perfekte të stilimit. Formulë e përqendruar: disa sprucime janë të mjaftueshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në flokë gjysëm të tharë nga rrënja deri në gjysmën e gjatësisë së flokut, gufoni rrënjën me duar duke bërë të mundur përthithjen e produktit nga flokët dhe bëni një gjysëm tharje. Stiloni flokët me tharëse dhe furçë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Phyto

Forma

Flakon

Mosha

Të gjithë

Sasia

150ml

Aqua / Water / Eau. Alcohol Denat.. Vp/Va Copolymer. Alcohol. Vinyl Caprolactam/Vp/Dimethylaminoethyl Methacrylate Copolymer. Peg-40 Hydrogenated Castor Oil. Glycerin. Parfum / Fragrance. Hydrolyzed Pea Protein. Tocopherol. Tropaeolum Majus Extract. Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract. Phenoxyethanol. Ethyl Ester Of Hydrolyzed Silk. T-Butyl Alcohol. Potassium Sorbate. Denatonium Benzoate. 425c.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Phyto – Phytovolume Spraj volumizues
 • Iljada B.

  Per floket qe stilohen te ndihmon shume ne volum

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART