- 15%

Phyto – Phytovolume Maskë volumizuese

2,465 Lekë

(Phytovolume Volumizing Jelly Mask)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Phyto Phytovolume maskë xhelatinoze është një përkujdesje me një teksturë shumë të lehtë që ofron fortësi dhe energji flokëve tuaj për një volum të menjëhershëm dhe që zgjat.

E pasur me ekstrakt bambuje dhe ekstrakt Achille Millefeuille dhe Tormentille me veti rimenralizuese dhe adstrigjente, forcon elasticitetin e fibrës dhe jep butësi. Formulë e përqendruar: një sasi e vogël është e mjaftueshme.

Rezultati

Lehtësisht i krehshëm, flokët marrin formë përsëri, janë të butë dhe plot shkëlqim.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni pas shampos, në gjatësi dhe tek majat. Lëreni 2-3 minuta, kriheni dhe shpëlajeni.

Firma

Phyto

Forma

Flakon

Mosha

Të gjithë

Sasia

150ml

Aqua / Water / Eau. Glycerin. Hydroxyethylcellulose. Peg-40 Hydrogenated Castor Oil. Phenoxyethanol. Parfum / Fragrance. Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride. Potentilla Erecta Root Extract. Achillea Millefolium Extract. Polyquaternium-37. Panthenol. Bambusa Vulgaris Water. Polyquaternium-53. Hydroxypropylgluconamide. Cetrimonium Chloride. Citric Acid. Hydroxypropylammonium Gluconate. Hydrolyzed Pea Protein. Disodium Phosphate. Sodium Phosphate. Polysorbate 60. Potassium Sorbate. Tartaric Acid. Sodium Benzoate. 1483a.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Phytovolume Maskë volumizuese”

LART

×