- 10%

Phyto – Phytosquam për flokë të thatë me zbokth

1,899 Lekë 2,110 Lekë

(Phytosquam antidandruff pyrifying shampoo dry hair)

Kategoria: Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Karkateristikat e produktit

Shampo anti-zbokth pastruese për flokë të thatë. Performancë e lartë kundër zbokthit me një rezultat bukurie të jashtëzakonshëm.

Indikimet

E menduar posaçërisht për flokë të thatë dhe me zbokth, PHYTOSQUAM eliminon përgjithmonë zbokthin duke garantuar në të njëjtën kohë flokë të bukur dhe plot jetë. Formula e saj kremoze, e pasur me aktivë me origjinë vegjetale, hidraton dhe ristrukturon fibrën e flokut. Të çliruar nga zbokthi, flokët rigjejnë butësinë.

Formulimi

Kompleksi anti-zbokth i garantuar [Piper i zi + Druri i Guyana] është 100% natyral.Unik në llojin e tij, kombinon efikasitetin anti-zbokth me rezultate bukurie që tejakojnë përbërësit dhe substancat aktive të trajtimeve klasike kundër zbokthit. Ekstrakti i Soforës Japoneze riparon dhe forcon barrierën e lëkurës së skalpit për të parandaluar rikthimin e zbokthit. E pasur me ekstrakte të tamarindos, PHYTOSQUAM siguron butësi dhe shkëlqim.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Përdoreni nga 2 deri në 3 herë në javë
 • Aplikojeni shampon në flokë të lagur.
 • Shpëlajeni.
 • Përsërisni aplikimin.
 • Masazhojeni me delikatesë.
 • Lëreni të veprojë për 2 minuta.
 • Shpëlajeni me ujë të bollshëmKëshilla:

Në rast zbokthi të rënduar me prurit, përdorni Phytosquam Intense, shampo intensive kundër zbokthit e cila eliminon në mënyrë të menjëhershme dhe për një kohë të gjatë zbokthin e rënduar.

Firma

Phyto

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Chelidonium Majus Extract (Extraction de Chélidone), Water (Aqua)(Constitutive des Matières Premières), Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocamidopropyl Betain (Dérivé d’Huile de Coco), Decyl Glucoside, Inulin (Extrait de Chicorée), Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Sodium Cholride, Disodium Cocamphoacetate (Dérivé d’Huile de Coco), Capryloyl Glycine, Propanediol (Dérivé de Maïs), Gentiana Lutea Root Extract (Gentiane) Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Taraktogenos Kurzii Root (Huile de Chaulmogora), Sodium Shale Oil Sulfonate, Panthenol, Provitamine B5, Glycerin, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil (Arbre à Thé), Sodium Phytate (Dérivé de Maïs), Juniperus Oxycedrus Wood Oil (Bois de Cade), Melaleuca Leucadendron Cajeput Oil (Cajeput), Mentha Piperita (Peppermint) Oil (Menthe), Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil (Romarin) Sophora Japonica Flower Extract, Piper Nigrum (Pepper) Fruit Extract (Poivre Noir), Sodium Benzoate, Inga Alba Bark Extract, Triethanolamine, Sodium Lauroyl Lactylate, Polyquaternium-22, Butylene Glycol, Methylchloroisothiazolinone, Potassium Sorbate, Methylisothiazolinone, Hydrogenated Palm Glycerides Citratre, Tocopherol.
Botanical origin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Phytosquam për flokë të thatë me zbokth”

LART

×