- 20%

Phyto – Phytosquam për flokë të yndyrshëm me zbokth

1,456 Lekë 1,820 Lekë

(Phytosquam Anti-Dandruff Purifying Shampoo)

In stock

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Karakteristikat e produktit: Shampo anti-zbokth pastruese për flokë të yndyrshëm. Performancë e lartë kundër zbokthit me një rezultat bukurie të jashtëzakonshëm.

Indikimet: E menduar posaçërisht për flokë të yndyrshem dhe me zbokth, Phytosquam eliminon përgjithmonë zbokthin duke garantuar në të njëjtën kohë flokë të bukur dhe plot jetë. Formula e saj kremoze, e pasur me aktivë me origjinë vegjetale, hidraton dhe ristrukturon fibrën e flokut. Të çliruar nga zbokthi, flokët rigjejnë butësinë.

Formulimi: Kompleksi anti-zbokth i garantuar [Piper i zi + Druri i Guyana] është 100% natyral.Unik në llojin e tij, kombinon efikasitetin anti-zbokth me rezultate bukurie që tejakojnë përbërësit dhe substancat aktive të trajtimeve klasike kundër zbokthit. Ekstrakti i Soforës Japoneze riparon dhe forcon barrierën e lëkurës së skalpit për të parandaluar rikthimin e zbokthit. E pasur me ekstrakte të tamarindos, PHYTOSQUAM siguron butësi dhe shkëlqim.

Përbërësit pastrues anti-irritues reduktojnë prodhimin e yndyrës dhe zbusin skalpin për të parandaluar kruarjen.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni nga 2 deri në 3 herë në javë

 • Aplikojeni shampon në flokë të lagur.
 • Shpëlajeni.
 • Përsërisni aplikimin.
 • Masazhojeni me delikatesë.
 • Lëreni të veprojë për 2 minuta.
 • Shpëlajeni me ujë të bollshëm

Këshilla: Në rast zbokthi të rënduar me prurit, përdorni Phytosquam Intense, shampo intensive kundër zbokthit e cila eliminon në mënyrë të menjëhershme dhe për një kohë të gjatë zbokthin e rënduar.

Firma

Phyto

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

200ml

Aqua (Water), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauryl Sarcosinate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Glycerin, Polyacrylate-33, Sodium Chloride, Disodium Cocamphodiacetate, Triethanolamine, Glycol Distearate, Citric Acid, Sucrose Cocoate, Butylene Glycol, Capryloyl Glycine, Polyquaternium-22, Propanediol, Coco-Glucoside, Laureth-4, Glyceryl Oleate, Tamarindus Indica Fruit Extract, Panthenol, Coconut Acid, Sodium Benzoate, Potassium Chloride, Sodium Lauroyl Lactylate, Sodium Cocoyl Lactylate, Styrene/Acrylates Copolymer, Ictasol, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Sodium Phytate, Juniperus Oxycedrus Wood Oil, Melaleuca Leucadendron Cajeput Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Symphytum Officinale Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Piper Nigrum (Pepper) Fruit Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Benzoic Acid, Sophora Japonica Flower Extract, Inga Alba Bark Extract, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Limonene.
Botanical origin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Phytosquam për flokë të yndyrshëm me zbokth”

LART

×