- 10%

Phyto – Phytosquam intense, për flokë me zbokth, faza e sulmit

(1 përshtypje mbi produktin)

1,899 Lekë 2,110 Lekë

In stock

Kategoria: Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Shampo e re trajtuese me përqendrim të lartë substancash vegjetale garanton një efekt të dyfishtë. Kombinon performancën anti-zbokth me rezultate bukurie të pakrahasueshme. Tekstura e saj unike aplikohet direkt në skalpin e flokut dhe transformohet në shampo kur bie në kontakt me ujin për të eliminuar shpejt zbokthin dhe lehtësuar në moment ndjesinë e diskomfortit. Respekton lëkurën e skalpit duke i lënë flokët brilantë, të lëmuar dhe të lehtë për tu stiluar.

Indikimet: E indikuar për zbokth agresiv dhe me skuama, PHYTOSQUAM eliminon zbokthin duke garantuar në të njëjtën kohë flokë të bukur dhe plot jetë.

Formulimi: Kompleksi anti-zbokth i garantuar [Piper i zi + Druri i Guyana] ështe 100% natyral. Unik në llojin e tij, kombinon efikasitetin anti-zbokth me rezultate bukurie që tejkalojnë përbërësit dhe substancat aktive të trajtimeve klasike kundër zbokthit. Ekstrakti i Soforës Japoneze riparon dhe forcon barrierën e lëkurës së skalpit për të parandaluar rikthimin e zbokthit.

Rezultatet:

Efikasitet kundër zbokthit klinikisht i vërtetuar.
– 89% Lëkurë e zbutur
– 77% Flokë më të butë
– 74% Flokë më brilantë
– 75% Flokë më të lehtë për tu stiluar

Këshilla:

Përdoreni të vetme apo bashkë me shampo Phytosquam për trajtimin mbajtës.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni gjatë fazës së sulmit nga 2 deri në 3 herë në javë. Aplikojeni shampon në flokë të lagur në cdo vijë të tij. Masazhojeni me delikatesë. Lëreni të veprojë për 5-7 minuta. Emulsionojeni. Phytosquam Intense transformohet në shampo. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Firma

Phyto

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

100ml

Salix Alba (Willow) Leaf Extract, (Extraction de Saule), Water (Constitutive des Matières Premières), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Hydroxysultane, (Dérivés d’Huile de Coco), Sodium Lauroyl Sarcosinate, Polyacrylate, Crosspolymer, Salicylic Acid, Sodium Citrate, Taraktogenos Kurzii Seed Oil (Huile de Chaulmoogra), Caprylyl/Capryl Glucoside, Glycerin, Piroctone Olamine, Coco Glucoside (Dérivé d’Huile de Coco et Amidon de Maïs), Glyceryl Oleate, Propanediol (Dérivé de Mais) Sodium Shale Oil Sulfonate, Caesalpinia Spinosa Gum (Gomme Tara), Polyquaternium-10 (Dérivé de Cellulose de Bois), Panthenol (Provitamine B5), Juniperus Oxycedrus Wood Oil (Bois de Cade), Polyquaternium-7, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil (Arbre à Thé), Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil (Romarin), Sodium Phytate, Dérivé de Maïs, Limonene, Citric Acid, Melaleuca Leucadendron Cajeput Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil (Menthe), Sophora Japonica Flower Extract, Piper Nigrum (Pepper) Fruit Extract (Poivre Noir), Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Lauroyl Lactylate, Butylene Glycol, Inga Alba Bark Extract, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol.
Botanical and natural origin.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Phyto – Phytosquam intense, për flokë me zbokth, faza e sulmit
 • Avatar

  Anonymous (blerës i verifikuar)


  FANTASTIKE

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×