- 10%

Phyto – Phytoprogenium shampo për përdorim të shpeshtë

1,647 Lekë 1,830 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Karkateristikat e produktit:

Shampoja ideale për të ruajtuar ekuilibrin e skalpit të kokës. Është aq delikate sa mund të përdoret çdo ditë!

Indikimet:Larje pas larje, PHYTOPROGENIUM përforcon vetëmbrojtjen e skalpit të flokut. Sa më shumë ta përdorni, aq më shumë ruhet ekuilibri i skalpit të flokut dhe aq më tepër flokët janë më të shëndetshëm dhe të bukur.

Formulimi:Në formulën e saj gjendet një substancë aktive e papërdorur më parë, Progénium e cila vepron në mënyrë inteligjente në ekosistemin e lëkurës së kokës: ruan florën e dobishme të saj, duke ulur në të njëjtën kohë praninë e mikrobeve të dëmshme. Agjentët e saj ëmbëlsues dhe anti-oksidues e bëjnë një shampoo të shkëlqyer për përdorim të përditshëm.

Mënyra e përdorimit:-Aplikojeni shampon në flokë të lagur.
-Masazhojeni me delikatesë.
-Shpëlajeni me ujë të bollshëm

Këshilla për përdorim:Mund ta përdorni çdo ditë ose të alternuar me një tjetër shampo në bazë të dëshirave tuaja dhe nevojave tuaja.

Firma

Phyto

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Althaea Officinalis Root Extract (Extrait de Guimauve), Water (Aqua)(Constitutive des matières premières), Cocamidopropyl Betaine (Dérivé d’Huile de Coco), Sodium Lauroyl Sarcosinate, Decyl Glucoside, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract (Extrait d’Avoine), Sodium Chloride, Polyacrylate 33, Disodium Cocamphodiacetate (Dérivé d’Huile de Coco), Citric Acid, Fragrance (Parfum), Polyquaternium-22, Glycerin, Hydrolyzed Oat Protein, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Oat (Dérivés de Protéines d’Avoine), Coco-Glucoside, Sucrose Cocoate, Glyceryl Oleate, Lactilol (Dérivé de Lait), Polyquaternium-10 (Dérivé de Cellulose de Bois), Xylitol (Dérivé de Paille, de Son, de Bois), Triethanolamine, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride (Dérivé de Gomme Guar), Panthenol Sodium Phytate, Maltodextrine, Styrene/Acrylates Copolymer, Oleyl Alcohol, Phytantriol, Sodium Benzoate, Zanthoxylum Bungeanum Fruit Extract, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract (Extrait de Feuilles d’Olivier), Methylchloroisothiazolinone, Benzoic Acid, Methylisothiazolinone, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate.
Botanical Origin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Phytoprogenium shampo për përdorim të shpeshtë”

LART

×