- 10%

Phyto – Phytoplage Voile Protecteur

2,034 Lekë 2,260 Lekë

Phytoplage – Velloja mbrojtëse e flokëve tuaj

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Phytoplage Voile Protecteur formon një film të tejdukshem në flokë, duke e mbrojtur nga efektet tharëse të diellit, kripës dhe klorit.

Përmban një filtër UV, e cila formon një barrierë që mbron flokët nga dielli.

Kjo formulë e pasur me ekstrakt luledielli, gjalpë Illipe, ekstrakt zambaku uji dhe bajame e ëmbël hidratojnë dhe ushqejnë flokun.

Falë efektit stilues, mund të përdoret në plazh dhe qytet.
Jo i yndyrshëm, e lë flokun të mbrojtur dhe plot shkëlqim.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në flokë të thatë ose të lagur para ekspozimit në diell, riaplikojeni nëse është e nevojshme.

Firma

Phyto

Linja

Phytoplage

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

125ml

Calendula Officinalis Flower Extract (Calendula), PEG-35 Castor Oil, Aqua/Water/Eau, Glycerin, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Propylene Glycol, PEG-75 Shea Butter Glycerides, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Caprylyl Glycol, Panthenol, Tetrasodium Edta, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Citric Acid, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Fruit Extract, Ethylhexylglycerin, BHT, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum/Fragrance.
Composants actifs : A la fleur de Tournesol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Phytoplage Voile Protecteur”

LART

×