Përshkrimi i Produktit

Phytoplage shampo rihidratuese pas dielli per floke dhe trup eshte nje pastrues pas dielli qe ndihmon neutralizimin e efekteve tharese te diellit, duke eleminuar butesisht kripen, reren dhe klorin dhe mbetjet e kremit te diellit.
Perdorni kete shampo pastruese per te lene floket dhe lekuren shume te bute dhe te hidratuar ne thellesi.

Aplikojeni ne floke dhe lekure te lagur, masazhojeni dhe shplajeni.