Zbritje

Phyto – Phytophanere

(3 përshtypje mbi produktin)

2,184 Lekë4,368 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Një suplement forcues për flokët, thonjtë dhe lëkurën.

Phyto Phytophanere shtesë ushqimore, përmban përbërës natyral për të ofruar të gjitha vitaminat ushqyese, acidet yndyrore esenciale dhe antioksidantët të nevojshëm për të pasur rritje të flokëve të bukur dhe të shëndetshëm, thonj të fortë dhe një shkëlqim të lëkurës. Vitaminat B,C dhe E dhe Omega 3 dhe 6 shpërndajnë lëndë ushqyese vitale për të cilat trupi ka nevojë për të funksionuar dhe patur lëkurë të fortë, me pak rrudha dhe flokë më të fortë.

Përdorimi: Merrni 2 kapsula në ditë, e preferueshme në mëngjes, për një periudhë prej 4 muajsh. Mund të merret gjatë gjithë vitit.

Info. Shtesë

Firma

Phyto

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

120, 240

Vitamins B6 contributes to the production of cysteine, constituting keratin, while vitamin B8 and zinc contribute to their beauty and quality.

Përbërësit: Gelatine, Oily Carrot Macerate (Sunflower Oil-Carrot Extract-Rosemary Extract), Firming: Glycerine, Acerola Extract Enriched With Vitamin C (Loading Agent: Bisourcin Zuroh, Bishourcin Oil), Bisquin Oil 20% Gla, Thickeners: Mono And Diglycerides Of Fatty Acids (E471), Fish Oil (Epa / Dha), Rice Bran Oil, Dl-Alpha-Tocopherol Acetate, Ascorbic Acid, Beer Yeast, Germ Oil Wheat, Calcium Pantothenate, Emulsifier: Colza Lecithin, Orizanol, Colors: E 172 / Iron Oxides, E 171 / Titanium Dioxide, Pyridoxine Hydrochloride, Cereal Flavor (Gluten), Biotiavin.

Pështypjet mbi produktin
 • 3.67
  vlerësime
 • 5 Yje
  67%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  33%
3 përshtypje për Phyto – Phytophanere
 • Elisa L. (blerës i verifikuar)

  ???

 • .

  Jane vertet shume efektive kunder renjes se flokeve.Hera e dyte qe i blej?

 • Sidorela N. (blerës i verifikuar)

  Kam 3 dite qe i kam nisur dhe po me japin alergji,si nje lloj rashi i kuq ne gjithe trupin. Kjo gje duhej specifikuar sepse nuk eshte gje e vogel
  Dhe ata qe kane probleme me stomakun ne menyre kategorike jo sepse infuencojne shume keq.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART