Phyto – Phytophanere shampo

(1 përshtypje mbi produktin)

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Rivitalizoni dhe forconi flokët tuaj me shampon trajtuese Phytophanere, aleatin kryesor të shtesës ushqimore Phytophanere.

Vitalitet-fortësi-butësi: një bazë e butë larjeje për pastrimin e përditshëm të flokëve.

E studiuar për ti dhënë jetë flokëve, kjo shampo ka bashkuar përbërësit kryesorë të kapsulave (zink, vitaminë B5 dhe B6) me Ginkgo, proteina të orizit dhe Chinchona e njohur për vetitë stimuluese.

Përbërësit aktivë kryesorë:

 • Vitaminat  B5 dhe B6
 • Zinku
 • Ekstrakt orizi
 • Ekstrakt Gingko biloba

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në skalp të lagur. Masazhojeni butësisht. Lëreni të veprojë për 2 minuta dhe shpëlajeni.

Formulë e përqendruar: një sasi e vogël është e mjaftueshme.

Info. Shtesë

Firma

Phyto

Forma

Flakon

Mosha

Të gjithë

Sasia

250ml, 400ml

Aqua / Water / Eau. Cocamidopropyl Betaine. Sodium Lauroyl Sarcosinate. Cocamidopropyl Hydroxysultaine. Sodium Cocoamphopropionate. Glycerin. Lauryl Pyrrolidone. Sodium Chloride. Perfume / Fragrance. Polyquaternium-22. Coco-Glucosides. Glyceryl Oleate. Cinchona Succirubra Bark Extract. Coconut Acid. Sodium Benzoate. Potassium Sorbate. Panthenol. Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride. Citric Acid. Pyridoxin Hcl. Oryza Sativa (Rice) Extract. Pentylene Glycol. Magnesium Aspartate. Zinc Gluconate. Tetrasodium Edta. Ginkgo Biloba Leaf Extract. Copper Gluconate. Sorbic Acid. Tocopherol. Hydrogenated Palm Glycerides Citrate. Lecithin. Ascorbyl Palmitate. 1539a.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Phyto – Phytophanere shampo
 • Miklor P. (blerës i verifikuar)

  Super produkt

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART