- 10%

Phyto – Phytomillesime para-shampo ruajtëse e flokëve të lyer

3,042 Lekë 3,380 Lekë

(Phyto Phytomillesime Color-Locker Pre-Shampoo)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Phyto Phytomillesime Color-Locker Pre-Shampoo është një pre-shampo e formuluar specifikisht për flokët e lyer dhe të trajtuar.
Kjo përkujdesje mbajtëse e ngjyrës vepron para shampos duke mbyllur pigmentet në zemër të fibrës së flokut. Color-locker complex që është në bazë të këtij produkti është me origjinë bimore, formon një barrierë mbrojtëse dhe ndalon ngjyrën që të zbehet.
Flokët tuaj janë të mbrojtur në mënyrë perfekte me çdo shampo, ngjyra ruhet dhe zgjat më gjatë.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël të produktit nga rrënja te majat. Lëreni 1 deri 2 minuta. Vazhdoni larjen me shampo ose një krem pastrues. Shplajeni mirë.

Firma

Phyto

Linja

Phytomillesime

Mosha

20+

Forma

Flakon me pompë

Sasia

100ml

Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Water, Glycerin, Pyrus Malus (Apple) Flower Water, Isodecyl Neopentanoate, Aqua/Water/Eau, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Inulin, Octyldodecanol, Caesalpinia Spinosa Gum, Octyldodecyl Xyloside, Parfum/Fragrance, Peg-30 Dipolhydroxystearate, Phenoxyethanol, Citric Acid, Chlorphenesin, Oryza Sativa (Rice) Seed Protein, Sodium Benzoate, Phytic Acid, Oryza Sativa (Rice) Extract, Gluconolactone, Potassium Sorbate, Tocopherol, Malus Domestica Fruit Extract.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Phytomillesime para-shampo ruajtëse e flokëve të lyer”

LART

×