- 10%

Phyto – Phytomillesime maskë ruajtëse e ngjyrës të flokut

4,806 Lekë 5,340 Lekë

(Phytomillesime Color-Enhancing Mask)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Kujdesuni për flokët e lyer me Phytomillesime Mask; një trajtim hidratues i thellë i fuqizuar me ekstrakte bimore për te ndihmuar në ruajtjen e ngjyrës dhe shkëlqimin e flokut.
E forcuar me një kompleks ekskluziv Red Love Apple®, formula e pasur e mbështjell flokun me hidratim dhe ushqyerje, e ruan flokun nga agjentët e jashtëm dhe forcon flokun.
Gjithashtu përmban gjalpë Argani që ushqen flokun, ruan ngjyrën dhe jep një shkëlqim fantstik në flokë.

Përdorimi:
Për flokë të hollë: Pas shampos, aplikoni një sasi të vogël në gjatësi dhe në maja. Lëreni për 2-3 minuta. Shthureni, Shplajeni mirë.
Për flokë të trashë: Pas shampos, aplikoni produktin në gjatesi dhe në maja. Lëreni për 5-10 minuta ose më gjatë nëse është e nevojshme. Shthureni. Shplajeni mirë.

Firma

Phyto

Linja

Phytomillesime

Forma

Vazo

Sasia

200ml

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Phytomillesime maskë ruajtëse e ngjyrës të flokut”

Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Water, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Aqua/Water/Eau, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance, Pyrus Malus (Apple) Flower Water, Argania Spinosa Kernel Oil, Cetrimonium Chloride, Hydrogenated Argania Spinosa Kernel Oil, Chlorphenesin, Polyquaternium-53, Citric Acid, Malus Domestica Fruit Extract, Sodium Benzoate, Oryza Sativa (Rice) Seed Protein, Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Seed Extract, Phytic Acid, Tetrasodium Edta, Potassium Sorbate, Oryza Sativa (Rice) Extract, Zea Mays (Corn) Starch, Gluconolactone, Tocopherol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-7, Hydroxycitronellal, Citronellol.

LART

×