- 25%

Phyto – Phytologist 15 Absolute energinzing shampoo

Original price was: 2,240 Lekë.Current price is: 1,680 Lekë.

Zëvendësuar nga Phyto Novathrix – Formulë e përmirësuar

Out of stock

Kategoria: Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Phyto Phytologist 15 Absolute shampo energjizuese është shampo ideale për trajtimin e rënies së flokëve.

Kjo shampo përmban një përbërje ekskluzive bimore:
– Ekstrakt kakao, antioksidant i fuqishëm që mbron dhe përmirëson bulbin e flokut
– Ekstrakt guarana, që i ofron forcim dhe energji flokut
– Alga deti të kuqe, me veti veshëse i jep trashësi flokut
– Ekstrakt bishtkali, i pasur me minerale i njohur për veprimin ndaj rënies së flokut.

Flokët tuaj do të jenë më të fortë, më të bukur dhe me shkëlqim.

Firma

Phyto

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Phytologist 15 Absolute energinzing shampoo”

Equisetum Arvense Extract, Aqua/Water/Eau, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Disodium Cocoamphodiacetate, Peg-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Sodium Chloride, Lauryl Pyrrolidone, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Polyquaternium-22, Glycerin, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Coconut Acid, Paullinia Cupana Fruit Extract, Citric Acid, Tetrasodium Edta, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Hydrolyzed Rhodophyceae Extract, Maltodextrin, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum/Fragrance, Limonene.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART