- 15%

Phyto – Phytolisse maskë për flokë të padisiplinuar

3,230 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Karkateristikat e produktit:

Maskë për flokë të padisiplinuar .E pasur në përbërës aktivë që drejtojnë dhe lehtësojnë krehjen e flokut. Maska PHYTOLISSE drejton dhe ushqen intensivisht flokët. Pa silikon. Efikasitet anti-elektrizim për 72 orë. Disiplinon thekët e flokëve ne 96%të subjekteve.

Indikimet:

Për flokë të padisiplinuar.

Formulimi:

Derivati i tulit të pishës, mbrojtje e vërtetë kundër lagështisë, drejton fibrën dhe garanton një efikasitet anti-elektrizim për një kohë të gjatë. Sinergji algash kafe dhe të kuqe të cilat disiplinojnë flokët dhe sigurojnë një ruajtje të krehjes si në fillim. E pasur në vaj ushqyes nga bërthama e kajsisë,formula e saj e aromatizuar në mënyrë delikate i dhuron flokëve konsistencë mrekullisht të mëndafshtë.

Mënyra e përdorimit:

Pas shampos, në flokë të tharë mirë ,aplikoni një sasi të vogël të produktit në gjatësinë dhe majat e flokut. Lëreni të veprojë nga 2 deri në 5 minuta në varësi të porozitetit dhe trashësisë së flokëve. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Këshilla: Nëse flokët tuaj janë shumë të dëmtuara, mund të kompletoni ritualin tuaj të trajtimit me aplikimin rregullisht të një serumi pa shpëlarje.

Firma

Phyto

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

200ml

Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Zea Mays (Corn Germ Oil, Cetearyl Alcohol (Derived From Coconut Oil), Glycerin, Isodecyl Neopentanoate, Dicetyldimonium Chloride, Stearyl Alcohol (Derived From Coconut Oil), Water / Aqua, Distearyldimonium Chloride (Derived From Rapeseed Oil) Ceteareth-33 (Derived From Coconut Oil), Isopropyl Alcohol, Ricinoleamidopropyltrimonium Methosulfate (Derived From Castor Oil), Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Stearic Acid, Fragrance, Butylene Glycol, Polyquaternium-70 (Pine Pulp Extract), Alaria Esculenta Extract, Polyquaternium-10 (Derivated From Cellulose), Hypnea Musciformis Extract, Dipropylene Glycol, Dodium Benzoate, Sodium Salicylate, Xanthan Gum, Triticum Vulgare (Wheat) Gluten Extract, Polyacrylamide, Tocopherol, c13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Methylisothiazolinone, Phosphoric Acid, Methylchloroisothiazolinone, Botanical & Natural Origin

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Phytolisse maskë për flokë të padisiplinuar”

LART