- 10%

Phyto – Phytokératine Extreme Shampo për floke të dëmtuar, të brishtë dhe të thatë

2,160 Lekë 2,400 Lekë

(Phytokératine Extrême Exceptional Shampoo)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Shampo për floke të dëmtuar, të brishtë dhe të thatë.

Phyto Phytokératine Extreme Exceptional Shampoo riparon , ushqen, jep fleksibilitet dhe shkëlqim tek flokët e dëmtuar, të brishtë dhe të thatë.

Kjo shampo kombinon keratinen bimore, gjalpë sapote dhe vaj baobabi që depërtojnë në fibër për tu riparuar intensivisht.

Kjo bazë pastruese me origjinë bimore pa sulfate pastrojnë butësisht flokun.

Me një përdorim të rregullt, flokët janë të butë dhe të mendafshtë, si dhe më rezistent. Ato rifitojnë shkëlqimin.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në flokë të lagur, masazhojeni butësisht dhe shplajeni.

Firma

Phyto

Linja

Phytokératine Extreme

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Paleonia Officinalis Flower Extract (Extraction de Pivoine), Aqua (Water)(Constitutive des matières premières), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate (Dérivés d’Huile de Coco), Propanediol (Dérivé de Maïs), Disodium Cocamphodiacetate (Dérivé d’Huile Coco), Glycerin, Peg-15 Copolyamine (Dérivé d’Huile de Coco), Polyacrylate-33, Sodium Chloride, Oleth-5, Pouteria Sapota Seed Butter, Mauritia Flexuosa Fruit Oil (Huile de Buriti), Isostearate Mipa(Dérivé d’Huile de Coco), Polyquaternium-10 (Dérivé de Cellulose de Bois), Coco-Glucoside (Dérivé d’Huile de Coco et d’Amidon de Maïs), Glycol Distearate, Parfum, Glyceryl Oleate, Laureth-4, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride (Extrait de Gomme Guar), Adansonia Digitata Seed Oil (Huile de Baobab), Citric Acid, Triethanolamine, Lauryl Pyrolidone, Panthanol (Provitamine B5), Saccharide, Isomerate, Glyceryl Laurate, Sodium Phytate (Dérivé de Maïs), Styrene/Acrylates Copolymer, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soy Protein (Hydrolysats de Protéines de Maïs, de Soja, et de Blé), Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Citrate, Benzoic Acid, Maltodextrin (Pomme de Terre), Tocopherol, Hydrolyzed Palm Glycerides Citrate, CI 75470/Carmine, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.
Origine végétale et naturelle.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Phytokératine Extreme Shampo për floke të dëmtuar, të brishtë dhe të thatë”

LART

×