- 20%

Phyto – Phytokératine Extreme krem pastrues për flokë të dëmtuar, të brishtë dhe të thatë

3,496 Lekë 4,370 Lekë

(Phytokératine Extreme Cleansing Care Cream)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Phyto Phytokératine Extreme Cleansing Care Cream është një krem pastrues për flokë shume të dëmtuar, të brishtë dhe të thatë.

Ky krem pastrues përmban keratinë bimore që depërton deri në fibër, vaj Baobabi dhe buriti me veti unike riparuese.  Kjo përkujdesje ofron ushqyerje të thellë për rigjenerim ekstrem, nuk lejon këputjen e flokëve dhe ndarjen e majave. Mbron nga nxehtësia flokun.

Floku është i regjeneruar, i shkrifët, i lehtë për tu stiluar, i butë në prekje dhe me shkëlqim fantastik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni 2 deri në 4 shtypje në maja dhe gjatësi.

Firma

Phyto

Linja

Phytokératine Extreme

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

75ml

Saponaria Officinalis Leaf/Root Extract, Cetearyl Alcohol, Isodecyl Neopentanoate, Aqua/Water/Eau, Behentrimonium Methosulfate, Stearyl Alcohol, Adansonia Digitata Seed Oil, Mauritia Flexuosa Fruit Oil, Hydroxyethylcellulose, Decyl Glucoside, Parfum/Fragrance, Citric Acid, Ceteareth-33, Chlorphenesin, Tetrasodium Edta, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Tocopherol, Phenoxyethanol, CI75478/Carmine, Maltodextrin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Phytokératine Extreme krem pastrues për flokë të dëmtuar, të brishtë dhe të thatë”

LART

×