- 20%

Phyto – Phytojoba xhel hidratues për flokë të thatë

2,400 Lekë 3,000 Lekë

(Phytojoba Moisturizing Care Gel)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Phyto – Phytojoba xhel hidratues për flokë të thatë

Xheli Hidratues Phyto Phytojaba është krijuar posaçërisht për të hidratuar gjatë flokët e thatë.

Formuluar me teknologjinë Hydra-Soin, formon një film mbrojtës në sipërfaqen e flokëve dhe lëshon përbërës aktivë hidratues në zemrën e fibrave.

Qumështi i jojobës i pranishëm në formulë rikthen filmin hidrolipidik dhe forcon fibrat e flokëve, duke mbrojtur kështu nga dehidrimi. Formula e saj plotësohet me ekstraktin e mallow.

Flokët rimarrin butësinë, zhdërvjelltësinë, shkëlqimin dhe janë më të lehtë. Stilimi është më i lehtë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në flokë të thatë çdo ditë në gjatësi dhe skajet. Pa shpëlarje.

Firma

Phyto

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

150ml

Malva Sylvestris (Mallow) Flower Extract, Aqua (Water, Eau), Peg-75 Shea Butter Glycerides, Caprylyl Glycol, Lecithin, Polyacrylate Crosspolymer-6, Fragrance, Caesalpinia Spinosa Gum, Glycerin, Trehalose, Urea, Chlorphenesin, Hydrolyzed Pea Protein, Citric Acid, Pentylene Glycol, Serine, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Tocopherol, Sodium Hyaluronate, Algin, Disodium Phosphate, Glyceryl Polyacrylate, Phenoxyethanol, Pullulan, Glycine Soja (Soybean) Oil, Potassium Sorbate, Propanediol, Potassium Phosphate, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Undecylenate, Phospholipids, Xanthan Gum, Coumarin. Origine végétale.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Phytojoba xhel hidratues për flokë të thatë”

LART

×