- 10%

Phyto – Phytojoba shampo për flokë të thatë

1,647 Lekë 1,830 Lekë

(Phytojoba intense hydration and brilliance shampoo)

In stock

Kategoria: Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Phytojoba është një shampo e butë, e pasur dhe shumë hidratuese. Flokët rigjejnë menjëherë shkallën e tyre të hidratimit optimal, përpos shkëlqimit dhe butësisë.

Indikimet

Shampo hidratuese që i jep shkëlqim flokëve të thatë.

Përbërësit

Vaji i jojobës, i ekstraktuar nga farat e bimës, është përzgjedhur për përshtatshmërinë e tij të jashtëzakonshme me natyrën e flokut. Dyllë i lëngshëm rigjenerues, zbutës dhe mbrojtës, i sjell flokëve të thatë hidratimin dhe shkëlqimin për të cilin kanë nevojë. Lulja e misrit dhe malvës (40%) me veti qetësuese, e bashkuar me një bazë larëse me prejardhje nga vaji i kokosit i dhuron PHYTOJOBA-s një delikatesë ekstreme.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Aplikojeni shampon në flokë të lagur.
 • Masazhojeni me delikatesë.
 • Shpëlajeni me ujë të bollshëm

Këshilla: Për flokë të butë dhe të mëndafshtë, përdorni një trajtim hidratues pas larjes së flokut me Phytojoba Shampo.

Firma

Phyto

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Aqua / Water / Eau. Cocamidopropyl Betaine. Sodium Lauroyl Sarcosinate. Ceteareth-60 Myristyl Glycol. Glycol Distearate. Disodium Cocoamphodiacetate. Glycerin. Laureth-4. Sodium Chloride. Polyacrylate-33 . Perfume / Fragrance. Triethanolamine. Polyquaternium-22. Citric Acid. Phenoxyethanol. Coconut Acid. Tetrasodium Edta. Sodium Benzoate. Malva Sylvestris (Mallow) Flower Extract. Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil. Hydrolyzed Pea Protein. Propanediol. Glyceryl Caprylate. Glyceryl Undecylenate. Phospholipids. Potassium Sorbate. Sodium Hyaluronate. Xanthan Gum. Coumarin. 385b.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Phytojoba shampo për flokë të thatë”

LART

×