- 10%

Phyto – Phytojoba maskë hidratuese për flokë të thatë

3,420 Lekë 3,800 Lekë

(Phytojoba intense hydrating brilliance mask)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoria: Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Karkateristikat e produktit:

Maskë për shkëlqim dhe hidratim të lartë për flokë të thatë. E krijuar posaçërisht për flokë të thatë. Pas shpëlarjes, flokët gjejnë menjëherë hidratimin e munguar.

Indikimet:

Për flokë të thatë

Formulimi:

Pa silikon. Vaji i jojobas i ekstraktuar nga farat e bimës, është përzgjedhur për delikatesën e tij dhe vetitë rigjeneruese, zbutëse dhe mbrojtëse. Mikroproteinat e grurit kontribuojnë në një hidratim që zgjat. Vaji esencial i portokallit të ëmbël nga Afrika e Jugut dhe ekstrakti i farave të anxhelikës me veti tonifikuese dhe pastruese, iu sjellin shkëlqim dhe vitalitet flokëve.

Mënyra e përdorimit:

Pas shampos, në flokë të tharë mirë, aplikoni një sasi të vogël të produktit në gjatësinë dhe majat e flokut. Lëreni të veprojë nga 2 deri në 5 minuta në varësi të porozitetit dhe trashësisë së flokëve. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Rezultate:

Hidratim i menjëhershëm i flokut në 94% të subjekteve. Shkëlqim dhe butësi në 87 % të subjekteve.

Firma

Phyto

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

200ml

Angelica Archangelica Root Extract, Cetearyl Alcohol (Dérivé D’huile De Coco), Water / Aqua, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Cetrimonium Chloride, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Decyl Glucoside, Dimethicone, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil (Huile Essentielle D’Orange Douce), Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride (Dérivé De Gomme Guar), Ceteareth-20, Limonene, Linalool, Fragrance / Parfum, Amodimethicone, Tetrasodium EDTA, Benzophenone-4, Citric Acid, Trideceth-12, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Phytojoba maskë hidratuese për flokë të thatë”

LART

×