- 25%

Phyto – Phytoelixir Shampo për ushqyerjen e flokëve shumë të thatë

Original price was: 2,260 Lekë.Current price is: 1,695 Lekë.

(Intense Nutrition Shampoo)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Për ushqyerjen e flokëve shumë të thatë

Floku shumë i thatë është poroz dhe vuan nga një mosbalancë natyrale, si shkak i një mungese të theksuar të yndyrnave të rëndësishme.

Phyto Phytoelixir Intense Nutrition Shampoo është një shampo ideale, që ndihmon në ushqyerjen intensive të flokëve shumë të thatë falë veprimit të dy përbërësve aktivë më ushqyes:

 • Dylli i luleve të narcisit deperton në fibër duke ushqyer dhe ofron menjëherë butësi tek flokët.
 • Vaj i makadamias i inkapsuluar në kronosfera, çliron ngadalë yndyrna në floke dhe i mbron ato për gjatë disa ditëve.

Me shkumën delikate, kjo shampo pa sulfate ofron rivitalizim për flokët tuaj.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni shampon në flokë të lagur, masazhojeni butësisht dhe shplajeni. Për një efekt më të mirë kombinojeni me Phytoelixir Maskë.

Firma

Phyto

Linja

Phytoelixir

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Saponaria Officinalis Leaf/Root Extract, Aqua (Water), Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Citric Acid, Sodium Chloride, Disodium Cocamphodiacetate, Hydrolyzed Pea Protein, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Narcissus Poeticus Flower Wax, Polyquaternium-22, Polyacrylate-3, Parfum (Fragrance), Coco-Glucosides, Glyceryl Oleate, Lauryl Pyrrolidone, Peg-55 Propylene Glycol Oleate, Propylene Glycol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Coconut Acid, Sodium Benzoate, Panthenol, Sodium Salicylate, Styrene/Acrylates Copolymer, Polyglyceryl-3 Distearate, Coryllus Avellana (Hazel) Seed Oil, Polysorbate 60, Phenoxyethanol, Myristic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Triticum Vulgare (Wheat) Flour Lipids, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Phytoelixir Shampo për ushqyerjen e flokëve shumë të thatë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART