- 15%

Phyto – Phytoelixir Maskë për ushqyerjen e flokëve shumë të thatë

5,151 Lekë

(Phytoelixir Intense Nutrition Mask)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Për ushqyerjen e flokëve shumë të thatë

Floku shumë i thatë është poroz dhe vuan nga një mosbalancë natyrale, si shkak i një mungese të theksuar të yndyrnave të rëndësishme.

Phyto Phytoelixir Intense Nutrition Mask është një përkujdesje ideale, që ndihmon në ushqyerjen intensive të flokëve shumë të thatë falë veprimit të dy përbërësve aktivë me ushqyes:

 • Dylli i luleve të narcisit deperton në fibër duke ushqyer dhe ofron menjëherë butësi tek flokët.
 • Vaj i makadamias i inkapsuluar në kronosfera, çliron ngadalë yndyrna në floke dhe i mbron ato për gjatë disa ditëve.

Me teksturën delikate dhe vajore, kjo maskë ofron rivitalizim për flokët tuaj të cilet tranformohen, janë më të lehtë për tu stiluar dhe më të butë në prekje. Flokët janë më me shkëlqim dhe më të lehtë.

Udhëzime mbi përdorimin

Për flokë të hollë: pas shampos, aplikoni një sasi të vogël të produktit në gjatësi dhe maja. Lëreni për 2-3 minuta dhe shplajeni.

Për flokë të trashë: pas shampos, aplikoni një sasi të madhe të produktit në gjatësi dhe maja. Lëreni për 5- 10 minuta ose më shumë nëse është e nevojshme dhe shplajeni.

Këshillohet të përdoret bashke me Phytoelixir shampo.

Firma

Phyto

Linja

Phytoelixir

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

200ml

Saponaria Officinalis Leaf/Root Extract, Zea Mays (Corn) Germ Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Butyrospermum Parkii Shea Butter, Behentrimonium Methosulfate, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Narcissus Poeticus Flower Wax, Polyquaternium-37, Zea Mays (Corn) Oil, Parfum (Fragrance), Xytilglucoside, Aqua (Water), Anhydroxylitol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Hydroxyethylcellulose, Xylitol, Coryllus Avellana (Hazel) Seed Oil, Tocopherol, Polyglyceryl-3 Diistearate, Polysorbate 60, Citric Acid, Myristic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Tricitum Vulgare (Wheat) Flour Lipids, Beta-Carotène.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Phytoelixir Maskë për ushqyerjen e flokëve shumë të thatë”

LART