- 10%

Phyto – Phytodensia Serum për flokë energjik dhe të dendur

4,410 Lekë 4,900 Lekë

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Flokë të hollë, mungesë e dendësisë ose ndjeshmëri e skalpit, që ndryshojnë me kohën. Ky serum jo i yndyrshëm stimulon skalpin.

Phytodensia Serum është formuluar me peptide për ti rivendosur ndriçimin dhe rininë, gjethe të vernonia, polifenole te rrushit, kolagjen nga akaciet dhe acid hialuronik për të forcuar skalpin dhe rivitalizuar bukurinë e flokëve tuaj.
Ditë pas ditë, floku bëhet më i fortë, me rezistent, me një shkëlqim të ri.

– I jep energji skalpit dhe forcon flokun
– Flokë më elastik, të bushur plot me vitalitet
– Mbron dhe rivitalizon

Përdorimi: Aplikojeni në flokë të thatë ose të njomur. Masazhojeni butësisht. Mos e shplani. Stilojeni si zakonisht. Për përdorim optimal, përdoreni bashkë me Phytodensia shampo dhe Phytodensia maske.

Firma

Phyto

Linja

Phytodensia

Mosha

20+

Forma

Flakon

Sasia

30ml

Silybum Marianum Fruit Extract, Alcohol Denat, Glycerin, Aqua/Water/Eau, Propanediol, Ammonium Acryloyldimethyltaurata/VP Copolymer, PVP, Vernonia Appendiculate Leaf Extract, Panthenol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Alcohol, Ethyl Ester of Hydrolyzed Silk, Hydroxypropyl Chitosan, Acacia Seyal Gum Extract, Hydrolyzed Linseed Extract, Vitis Vinifera (Grape) Juice Extract, Citric Acid, Biotinoyl Tripeptide-1, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum/Fragrance.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Phytodensia Serum për flokë energjik dhe të dendur”

LART

×