Kryefaqja » Produktet » Femra » Flokët » Shampo » Phyto – Phytocyane Shampo

Phyto – Phytocyane Shampo

1,830 Lekë 1,647 Lekë

Shampo për rënien e flokëve dhe për flokë të dobët.

Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Shampo ridensifikuese për rënien e flokëve tek femrat.Aleate e çmuar dhe plotësuese e trajtimit kundër rënies së flokut me ampulat PHYTOCYANE. Kjo shampo u rikthen gjallërinë flokëve falë një sinergjie substancash vegjetale dinamizuese

Indikimet: Indikohet për rënie floku tek femrat me origjinë të ndryshme: stresi, lodhja, dieta, shatzania.
Formulimi: Ginkgo biloba e shoqëruar me vitaminën B6 dhe ekstraktin e chinës, aktivizon metabolizmin qelizor dhe rezistencën e fibrës së flokut duke i forcuar.Prociandolet e rrushit, kapës të radikaleve të lira, mbrojnë rrënjën e flokut dhe parandalojnë plakjen.

Udhëzime mbi përdorimin

– Aplikojeni shampon në flokë të lagur.
– Masazhojeni me delikatesë.
– Shpëlajeni me ujë të bollshëm

*Për nje rezultat optimal, shoqërojeni rregullisht me serumin kundër rënies rivitalizues Phytocyane.Pas shampoos përdorni një trajtim ridensifikues kundër rënies.

*Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni menjëherë me ujë të bollshëm.

Info. Shtesë

Firma

Phyto

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200 ml

Reviews

Nuk ka akoma përshtypje për këtë produkt.

Bëhu i pari që jep një përshtypje për “Phyto – Phytocyane Shampo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *