- 10%

Phyto – Phytocyane Shampo

1,647 Lekë 1,830 Lekë

Shampo për rënien e flokëve dhe për flokë të dobët.

In stock

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Shampo ridensifikuese për rënien e flokëve tek femrat. Aleate e çmuar dhe plotësuese e trajtimit kundër rënies së flokut me ampulat Phytocyane. Kjo shampo u rikthen gjallërinë flokëve falë një sinergjie substancash vegjetale dinamizuese.

Indikimet: Indikohet për rënie floku tek femrat me origjinë të ndryshme: stresi, lodhja, dieta, shatzania.
Formulimi: Ginkgo biloba e shoqëruar me vitaminën B6 dhe ekstraktin e chinës, aktivizon metabolizmin qelizor dhe rezistencën e fibrës së flokut duke i forcuar.Prociandolet e rrushit, kapës të radikaleve të lira, mbrojnë rrënjën e flokut dhe parandalojnë plakjen.

Udhëzime mbi përdorimin

– Aplikojeni shampon në flokë të lagur.
– Masazhojeni me delikatesë.
– Shpëlajeni me ujë të bollshëm

*Për nje rezultat optimal, shoqërojeni rregullisht me ampulat kundër rënies rivitalizues Phytocyane. Pas shampoos përdorni një trajtim ridensifikues kundër rënies.

*Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni menjëherë me ujë të bollshëm.

Firma

Phyto

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Cinchona Succirubra Bark Extract, Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Sodium Chloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Glycerin, Ethylhexylglycerin, Panthanol, Coconut Acid, Tromethamine, Hydrolyzed Wheat Protein, PG-Propyl Silanetriol, Pyrixodine HCL, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citric Acid, Tetrasodium Edta, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citral, Limonene.
* Botanical and natural origin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Phytocyane Shampo”

LART

×