- 25%

Phyto – Phytocyane set

(1 përshtypje mbi produktin)

8,775 Lekë 11,700 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Një paketim për një trajtim të plotë të rënies së flokëve. Paketimi përfshin ampulat për trajtim lokal phytocyane, kapsulat Phytophanere dhe shampon Phytocyane.

Phyto – Phytocyane ampula kundër rënies të flokëve tek femrat

(1)
6,093 Lekë 6,770 Lekë

Phyto – Phytocyane Shampo

(0)
1,647 Lekë 1,830 Lekë
Firma

Phyto

Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  100%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Phyto – Phytocyane set
 • Avatar

  Anonymous


  Pershendetje
  Mund te me dergoni nje set ?

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×