- 10%

Phyto – Phytocyane ampula kundër rënies të flokëve tek femrat

(1 përshtypje mbi produktin)

6,093 Lekë 6,770 Lekë

(Phytocyane anti-loss ampoules)

In stock

Kategoria: Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Trajtim global pa shplarje për rënien e flokut, flokë të dobët dhe kundër moshës.
E dizenjuar për të plotësuar nevojat e femrave që kanë rënie ose flokë të hollë, që mund të jenë të përkohshme ose të përhershme. Që nga aplikimet e para, floku bëhet më i trashë, më i plotë dhe rezistent. Nuk ka nevojë për shplarje.

Sinergjia e aminoacideve të sulfuruara, ginkgo bilobës dhe ekstraktit të lëkurës së kulprës ofron rigjenerim qelizor dhe prodhimin e keratinës. Procianidinet e farave të rrushit mbrojnë bulbin e flokut nga radikalet e lira duke ngadalësuar proçesin e plakjes. I pasur me vitamina B dhe proteina mendafshi, PHYTOCYANE rivendos densitetin dhe shkëlqimin e flokut, pa e lenë të yndyrshëm. Nje derivat i tirozines, prekusor i melaninës, shtyn shfaqjen e thinjave.
Mund të perdoret si një trajtim intensiv në rastin e alopecisë të përkohshme, ose dhe gjatë gjithë vitit për përfitimet kozmetike që ka.

Si një trajtim intensiv: 1 ampulë 3 herë në javë për 1 muaj.
Si një trajtim mbajtës afatgjatë: 1ampulë në javë për 2 muaj

Përdorimi: Thyeni ampulën dhe vendosni aplikatorin. Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir direkt në skalp. Masazhojeni butësisht në mënyrë që produkti të depertojë. Stilojeni flokun sipas deshirës.

Firma

Phyto

Linja

Phytocyane

Mosha

Të gjithë

Forma

Ampula

Sasia

12×7.5ml

Pështypjet mbi produktin
 • 1
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  50%
1 përshtypje për Phyto – Phytocyane ampula kundër rënies të flokëve tek femrat
 • Avatar

  Anonymous


  Cmim jashtzakonisht i fryre, nga 20 euro ne Itali ne 60 mije lekè ketu, produkt mesatar!

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×