- 15%

Phyto – Phytocolor Shine Activating Care

2,380 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Përkujdesje aktivizuese e shkëlqimit e fomuluar specifikisht për flokët e lyer.

E formuluar me taninet nga lulet e Tiarës dhe ekstrakt luledielli mbron ngjyrën e flokëve nga dëmtimet e jashtme. E pasur me ekstrakt Yacon zbut fibrën e dëmtuar të flokut duke aktivizuar shkëlqimin në flokët e trajtuar dhe të lyer.

Për të ofruar një mbrojtje optimale kundër oksidimit të ngjyrës, kjo formulë përmban një filter UV e kombinuar me vajin e çmuar Karanja.

Rezultati

Pas përdorimit, ngjyra është e mbrojtur, floku është i lehtë dhe plot shkëlqim.

Udhëzime mbi përdorimin

Pas shampos dhe maskës, aplikojeni në flokë të lagur ose të thatë në gjatësi dhe maja. Pa shpëlarje.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Phyto

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

150ml

Hibiscus Sabdariffa Flower Extract. Ceteareth-30. Ppg-1-Peg-9 Lauryl Glycol Ether. Glycerin. Aqua / Water / Eau. Isopentyldiol. Lecithin. Phenoxyethanol. Polyquaternium-37. Perfume / Fragrance. Hydroxyethyl Cellulose. Ethylhexyl Methoxycinnamate. Panthenol. Pongamia Glabra Seed Oil. Ethyl Macadamiate. Propylene Glycol. Polymnia Sonchifolia Root Juice. Hydrolyzed Pea Protein. Caesalpinia Spinosa Fruit Extract. Citric Acid. Xanthan Gum. Sodium Benzoate. Potassium Sorbate. Helianthus Annuus (Sunflower) Sprout Extract. Bht. Tocopherol. Malic Acid. Limonene. Linalool. Hexyl Cinnamal. Geraniol. Citral. 1417a.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Phytocolor Shine Activating Care”

LART