- 10%

Phyto – Phytocolor Shampo mbrojtëse e ngjyrës

1,350 Lekë 1,500 Lekë

(Phytocolor Protecting Shampoo)

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Shampo e zhvilluar posaçërisht për flokët e lyer, duke i mbrojtur dhe rikthyer shkëlqimin.

Me bazë të butë larjeje (me surfaktante me origjinë natyrale) pastron butësisht flokët duke mbrojtur ngjyrën dhe rikthyer shkëlqimin.

Përmban

 • Tanine nga bima Tara dhe Ekstrakte të Lulediellit: antioksidantë të fuqishëm. Pengojnë degradimin e pigmenteve dhe pengojnë fiksimin e molekulave të Bakrit, që gjendet në ujë për t’u fiksuar në fibrën e flokut.
 • Ekstrakte të luleve Hibiscus: Neutralizon alkalinitetin e bojës duke i dhënë flokut shkëlqim. Gjithashtu ka veti zbutëse dhe hidratuese.

Rezultati

Pas përdorimit, flokët janë të mbrojtur dhe të butë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në flokë të lagur, masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Firma

Phyto

Forma

Flakon

Mosha

Të gjithë

Sasia

250ml

Ibiscus Sabdariffa Flower Extract. Aqua / Water / Eau. Sodium Lauroyl Sarcosinate. Cocamidopropyl Betaine. Ppg-1-Peg-9 Lauryl Glycol Ether. Ceteareth-60 Myristyl Glycol. Disodium Cocoamphodiacetate. Decyl Glucoside. Sodium Chloride. Phenoxyethanol. Glyceryl Laurate. Perfume / Fragrance. Cetrimonium Chloride. Polyquaternium-10. Glycerin. Panthenol. Coconut Acid. Citric Acid. Pongamia Glabra Seed Oil. Ethyl Macadamiate. Polyquaternium-53. Tetrasodium Edta. Hydrolyzed Pea Protein. Propylene Glycol. Sodium Benzoate. Caesalpinia Spinosa Fruit Extract. Potassium Sorbate. Helianthus Annuus (Sunflower) Sprout Extract. Tocopherol. Malic Acid. Limonene. Linalool. Hexyl Cinnamal. 1404a.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Phytocolor Shampo mbrojtëse e ngjyrës”

LART

×