- 15%

Phyto – PhytoColor Protecting Mask

2,380 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Përkujdesje mbrojtëse e formuluar posaçërisht për flokët e trajtuar dhe të lyer.

E formuluar me taninet nga lulet e Tiarës dhe ekstrakt luledielli mbron ngjyrën e flokëve nga dëmtimet e jashtme. E pasur me vaj Karanja, riparon fibrën e dëmtuar  duke ndihmuar në formimin e filmit hidro-lipidik qelizor.

Rezultatet

Që nga aplikimi i parë, ngjyra mbrohet dhe nxitet shkëlqimi. Flokët janë të ushqyer dhe të lehtë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël në flokë të lagur. Lëreni të veprojë për 5-7 minuta dhe shplajeni me ujë të bollshëm.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Phyto

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150ml

Hibiscus Sabdariffa Flower Extract. Cetyl Alcohol. Cetearyl Alcohol. Aqua / Water / Eau. Behentrimonium Chloride. Phenoxyethanol. Perfume / Fragrance. Pongamia Glabra Seed Oil. Ethyl Macadamiate. Cetrimonium Chloride. Hydroxyethyl Cellulose. Chlorphenesin. Propylene Glycol. Hydrolyzed Pea Protein. Polyquaternium-53. Glycerin. Tetrasodium Edta. Caesalpinia Spinosa Fruit Extract. Citric Acid. Potassium Sorbate. Helianthus Annuus (Sunflower) Sprout Extract. Sodium Benzoate. Tocopherol. Malic Acid. Limonene. Linalool. Hexyl Cinnamal. 1411a.

Plant & Natural Origin.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – PhytoColor Protecting Mask”

LART