- 10%

Phyto – Phytocitrus shampo për flokë të trajtuar

1,647 Lekë 1,830 Lekë

(Phytocitrus color protect radiance shampoo)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoria: Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Karkateristikat e produktit:

Shampo që vë në pah shkëlqimin dhe vitalitetin e flokëve të ngjyrosur. Banjo e vërtetë ndriçuese, PHYTOCITRUS me një teksturë të pasur ruan shkëlqimin e flokëve të trajtuar. Shkëlqimi i ngjyrës vihet re në 77% të subjekteve.

Indikimet:Shampo për flokë të trajtuar.

Formulimi:Ekstrakti i grejpfruitit, natyralisht acid, mbyll dhe lëmon thekët e flokut. I bashkohet proteinave të bajames së ëmbël, ristrukturuese, për të siguruar një shkëlqim ekstrem. Një ekstrakt i frutit Hippophae me veti kundër radikaleve të lira dhe mbrojtëse, kontribuon ne stabilizimin e ngjyrës së flokut për një kohë të gjatë. Ultra delikate, baza larëse vegjetale i jep flokëve një efekt mëndafshi të pakrahasueshëm që nga aplikimi i parë.

Mënyra e përdorimit:-Aplikojeni shampon në flokë të lagur.
-Masazhojeni me delikatesë.
-Shpëlajeni me ujë të bollshëm

Këshilla për përdorim:Për flokë brilantë dhe të mëndafshtë, pas shampos përdorni një trajtim të përshtatshëm për flokë të trajtuar.

Firma

Phyto

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aqua, Sodium Laureth Sulfate (Dérivé de l’Huile de Coco), Coco-Betaine, Cocamide Mipa (Dérivés d’Huile de Coco), Glycol Cetearate, Polyquaternium-70, Parfum (Fragrance), Cocamidopropyl Betaine (Dérivé d’Huile de Coco), Polyquaternium-10 (Dérivé de Cellulose de Bois), Hippophae Rhamnoides Fruit Extract (Argousier), Citrus grandis (Grapefruit) Fruit Extract (Pamplemousse), PEG-15 Cocopolyamine (Dérivé d’Huile de Coco), Citric Acid, Polyacrylate-1 Crosspolymer, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Dipropylene Glycol, Polyquaternium-7, Sodium CHloride, Tetrasodium EDTA, Mannitol, Limonene, Carthamus Tinctorius (Safflower) Flower Extract (Carthame), Sucrose (Extrait de Canne à Sucre), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Protein (Amande Douce), Dimethylpabamidopropyl Lauridimonium Tosylate, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Benzalkonium Chloride, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.
Active Ingredients: Aux extraits de pamplemousse et de camomille.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Phytocitrus shampo për flokë të trajtuar”

LART

×