- 15%

Phyto – Phytocitrus, maskë ristruktuese për flokë të lyer

3,230 Lekë

(Phytocitrus color protect radiance mask)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoria: Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Karkateristikat e produktit:

Maskë ristrukturuese për shkëlqim dhe ngjyrë. PHYTOCITRUS sjell energjinë dhe shkëlqimin e nevojshëm për bukurinë e flokëve të dobësuar nga ngjyrimi i shpeshtë apo dekolorimi. E pasur me gjalpë vegjetal me veti rigjeneruese, kjo maskë e butë dhe kremoze ushqen në thellësi fibrën e flokut. Pa silikon.

Indikimet:

Për flokë të padisiplinuar.

Formulimi:

Ekstrakti i grejpfruitit natyralisht acid lëmon në mënyre optimale thekët e flokëve dhe u dhuron shkëlqim absolut. E pasur me ekstrakte të frutave të Olivello Spinoso me veti kundër radikaleve të lira dhe mbrojtëse, maska PHYTOCITRUS ruan ngjyrën për një kohë të gjatë.

Mënyra e përdorimit:

Për flokë të hollë: Pas shampos, në flokë të tharë mirë ,aplikoni një sasi të vogël të produktit në gjatësinë dhe majat e flokut. Përhapeni produktin dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm pa e lënë të qetësohet.
Për flokë të shpeshtë dhe porozë: Pas shampos, në flokë të tharë mirë aplikoni një sasi të vogël të produktit në gjatësinë dhe majat e flokut. Lëreni të veprojë për 2-3 minuta në varësi të porozitetit dhe trashësisë së flokëve. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Rezultate: Flokë më të mëndafshtë në 97% të subjekteve. Flokë të ristrukturuar në 91% të subjekteve. Ngjyrë e rifreskuar në 78% të subjekteve.

Firma

Phyto

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

200ml

Althaea Officinalis Root Extract (Décocté de Guimauve)*, Cetearyl Alcohol*, Isodecyl Neopentanoate, Behentrimonium Methosulfate (Dérivé d’Huile de Colza)*, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil (Huile de Ricin)*, Stearyl Alcohol*, Propylene Glycol, Zea Mays (Corn) Oil*, Propylene Glycol, Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract (Pamplemousse)*, Hippohae Rhamnoides Fruit Extract (Argousier), Butyrospermum Parkii/Shea Butter (Beurre de Karité)*, Parfum (Fragrance), Shorea Stenoptera Seed Butter (Beurre d’Illipé)*, Butylene Glycol, Polyquaternium-57, Chlorphenesin, Ceteareth-33, Hydrolized Keratin*, Panthenol (Provitamine B5), Aqua*, Mannitol*, PEG-8 Ricinoleate*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Protein (Amande Douce)*, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Tocopherol*, Quaternium-80, Sodium Citrate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Beta-Carotène*.
*Botanical & Natural Origin/D’origine végétale et naturelle.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Phytocitrus, maskë ristruktuese për flokë të lyer”

LART