- 10%

Phyto – Phytobaume, balsam për flokë të hollë

2,034 Lekë 2,260 Lekë

(Phytobaume Volume conditioner)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Karkateristikat e produktit:

Zgjedhja e duhur për t’i dhënë volum edhe flokëve më të hollë. I përdorur pas çdo larje, PHYTOBAUME VOLUME shtrin menjëherë flokët e hollë pa i rënduar. Të thjeshtë për tu krehur, flokët bëhen dukshëm më të dendur dhe brilantë.
Më shumë volum në 88% të subjekteve. Flokë më të lehtë në 79% të subjekteve. Më shumë butësi në 91% të subjekteve. Përdorim i testuar nën kontrollin e një laboratori të pavarur në 33 vullnetarë.

Formulimi:

Pa silikon. Ekstrakti i gleditsia krijon një mbështjellje kozmetike në flokë të cilët duken më të dendur, të tonifikuar dhe me më shumë shkëlqim. Ekstrakti i algave të kuqe favorizon fryrjen hidrike të flokut në të gjithë gjatësinë e tij për t’i ridhënë volum që zgjat. Ekstrakti i sambuco-s, me veti hidratuese, i rikthen ëmbëlsinë dhe butësinë fibrës së flokut.

Mënyra e përdorimit:

Pas shampos, përhapni një sasi të vogël të produktit në flokë të tharë mirë. Shpëlajeni menjëherë.
Për një volum të qëndrueshëm përdorni një trajtim stilues, i cili ruan stilimin e flokëve.

Firma

Phyto

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150ml

Sambucus Nigra Flower Extract (Extraction de Sureau), Cetearyl Alcohol, Isodecyl Neopentanoate, Behentrimonium Methosulfate (Dérivé d’Huile de Colza), Ricinus Communis (Castor) Seed Oil (Dérivé d’Huile de Ricin), Stearyl Alcohol, Parfum, Propylene Glycol, Gleditsia Triacanthos Seed Extract, Hydrolyzed Rhodophycea Extract (Extrait d’Algue Rouge), Ceteareth-33, Polyquaternium-57, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Oryza Sativa (Rice) Germ Oil (Huile de Germe de Riz), Hydrolyzed Keratin, Panthenol (Provitamine B5), PEG-8 Ricinoleate (Dérivé de Ricin), Paullina Cupana Fruit Extract (Extrait de Guarana), Aqua (Constitutive des Matières Premières), Tocopherol, Ribes Nigrum (Black Currant) Fruit Extract (Extrait de Cassis), Vaccinium Myrtillus Fruit Extract (Extrait de Myrtille), Citric Acid, Malic Acid, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Potassium Sorbate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Phytobaume, balsam për flokë të hollë”

LART

×