- 10%

Phyto – Phytobaume, balsam hidratues për flokë normal në të thatë

2,034 Lekë 2,260 Lekë

(Phytobaume hydration)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Karkateristikat e produktit:

Balsam hidratues për flokë normalë të thatë. I përdorur pas çdo larje, PHYTOBAUME HYDRATATION shtrin menjëherë flokët nga normalë në të thatë pa i rënduar. Të lehtë për tu krehur, flokët rigjejnë shkëlqimin dhe butësinë.

Formulimi:

Pa silikon. Vaji i jojobës i përzgjedhur për vetitë e tij zbutëse dhe rigjeneruese i bashkohet një derivati të vajit të ricinit për të mbrojtur dhe hidratuar flokët. Ekstrakti i farave të anxhelikës, me veti tonifikuese dhe pastruese, u dhuron shkëlqim dhe vitalitet flokëve.

Mënyra e përdorimit:

Pas shampos, përhapni një sasi të vogël të produktit në flokë të tharë mirë. Shpëlajeni menjëherë.
Këshilla për përdorim: Për një veprim rigjenerues në thellësi, përdorni një maskë hidratuese një herë në javë.
Për një veprim rigjenerues në thellësi, përdorni një maskë hidratuese një herë në javë.

Rezultatet: Më shumë butësi në 96% të subjekteve.
Më shumë shkëlqim në 97% të subjekteve .Lëmon flokët pa i rënduar në 97% të subjekteve.

Firma

Phyto

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150ml

Angelica Archangelica Seed Extract, Cetearyl Alcohol (Dérivé d’Huile de Coco), Aqua (Constitutive des matières Premières), Ricinoleamidopropyl Trimonium Methosulfate (Dérivé d’Huile de Ricin), Cetrimonium Chloride, Dipalmitoyl Hyroxyethylmonium Methosulfate, Cetyl Alcohol (Dérivé d’Huile de Coco), Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride (Dérivé de Gomme Guar), Isodecyl Neopentanoate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Decyl Glucoside, Ceteareth-20, Parfum (Fragrance), Tetrasodium EDTA, Benzophenone-4, Citric Acid, Methylisothiazolinone, Phosphoric Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Phytobaume, balsam hidratues për flokë normal në të thatë”

LART

×